“RING CENTER” SHESHI “RILINDJA”
390€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një zonë mjaft të mirë dhe ndër më të kërkuarat sic është Sheshi “'Rilindja”, tek “Ring Center” jepet zyrë me qira. Zyra ndodhet afër me disa nga institucionet më të larta shtetërore, arsimore dhe kulturore, shumë afër me arterien kryesore hyrëse në Tiranë, Rrugen e “Durresit”, dhe vetëm 10 minuta ecje nga qendra e Tiranës.

Zyra për qira ndodhet në katin e 6-të. Godina është shumë cilësore, me ashensor dhe me mirëmbajtje shumë të mirë. Ndodhet në një nga akset më të rëndësishme, pikërisht në rrethrrotullimin e Zogut të zi, që është zona më e frekuentuar e qytetit.

Zyra me qira me sipërfaqe 37 m2, organizohet nga dy ambiente dhe tualeti. Me punime cilësore, sistem ngrohje ftohje qendrore. Mundësi parkimi rreth e rrotull zonës.

Cmimi eshte bruto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
37m 2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
6
PRONA: 
E re
ASHENSOR: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.