RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES
ÇMIMI: 
800€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “BARDHOK BIBA”, PRANE QENDRES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zyre për qira në një nga zonat më elitare dhe më qendrore të Tiranës. Afër me të gjitha institucionet kryesore shtetërore, disa universitete, shkolla private dhe fare pranë me sheshin kryesor të kryeqytetit, Sheshin “Skenderbej”.

Zona ofron lehtësi komunikimi me gjitha akset kryesore të qytetit dhe ka shume lehtesira për zhvillim biznesi. 

Prona ndodhet buzë rrugës kryesore, në një godinë e cila ofron punime cilësore, administrim të mirë, mirëmbajtje, sherbime te ndryshme, 2 ashensor etj.

Zyre me qira me sipërfaqe 120 m2 pozicionet në katin e trete nga toka. Organizohet nga ambient open space, ambient pushimi, tualeti dhe ballkoni.

Zona është mjaft e kërkuar për ambiente biznesi dhe zyra.

Cmimi eshte bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
800€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.