RRUGA E “ELBASANIT”
ÇMIMI: 
1 800€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

MBRAPA SHKOLLES SË MESME TË GJUHEVE TË HUAJA

Shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës jepet zyre me qira. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës me kerkese te larte qiraje dhe banimi. Vendodhje shume e mire, afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, disa ambasadave te huaja etj.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Zyrë për qira open space me sipërfaqe neto 300 m2 + 100 m2 bodrum, kati perdhe, buze rruge. Organizohet nga një ambient i hapur open space, dy ambiente të vecanta për zyra të cilat mund te ndryshohen, 2 tualete dhe bodrumi.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 800€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
300m 2
BANJO TOTAL: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.