RRUGA E “KAVAJES”, PRANE UNAZES SE MADHE
ÇMIMI: 
58 000€
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA E “KAVAJES”, PRANE UNAZES SE MADHE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA E “KAVAJES”, PRANE UNAZES SE MADHE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA E “KAVAJES”, PRANE UNAZES SE MADHE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA E “KAVAJES”, PRANE UNAZES SE MADHE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA E “KAVAJES”, PRANE UNAZES SE MADHE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA E “KAVAJES”, PRANE UNAZES SE MADHE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA E “KAVAJES”, PRANE UNAZES SE MADHE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA E “KAVAJES”, PRANE UNAZES SE MADHE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA E “KAVAJES”, PRANE UNAZES SE MADHE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA E “KAVAJES”, PRANE UNAZES SE MADHE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Godine biznesi per qira, e cila ndodhet buzë rruges kryesore, me lidhje direkte me arterien kryesore hyrese në Tiranë, rrugen e “Kavajes”, unazen e madhe, unazen e vogel etj. Afer zones se 21 Dhjetorit, qendres së Tiranës dhe disa institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare. Zona ka marrë shumë zhvillim kohet e fundit dhe është ndër vendodhjet më të kërkuara të kryeqytetit per ushtrim biznesi.

Godina është 8 kate mbi tokë dhe parking nentokë (2 kate), me hyrje të dedikuar për biznesin dhe hapesira fleksible për cdo lloj aktiviteti. Mundesi shumë e mirë për ekspozimin e biznesit tuaj për arsye të vendodhjes strategjike.

Ofron punime shumë cilësore, ashensor Shindler të dedikuar dhe post teknik nga kati -2 deri në katin +2, lartesia e kati 0 eshte 4.9 M, kurse lartesia e katit + 8 eshte 6 M, shkallë shumë të gjëra, fasade xhami (alumin dhe me 2 membrama akustike) dhe e ventiluar me pllake. Brenda cmimit është e perfshire vendosja e dyerve antizjarr, dyert e brendshme dhe hidrosanitaret për tualetet e parashikuara në projektin fillestar. Në katin -1 është konceptuar dhe realizuar një pishine e brendshme me dimensione olimpike. Jashte godines mund të gjeni 800 m2 hapesire të hapur te gjelberuar dhe shatervan. Ka parkim të sigurtë.

Godine biznesi me qira, me siperfaqe totale ndertimi 4510 m2 + 177 m2 verande (2014 m2 nga kati -1 gjer te kati -3), 441 është kati 0 dhe 2055 m2 + 177 m2 verande nga kati 1 gjer te kati 9.

Është e pershtatshme për sherbime të ndryshme si për zyra, hoteleri, klinike dentare (turizëm dentar), sherbime shendetesore, spital etj.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
58 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
4 510m 2
VERANDË: 
177m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
Pishinë: 
Po
KATET E PRONES: 
8
PRONA: 
E re
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.