RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE
480€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vendodhja e zyres me qira, është në një nga zonat më të mira dhe të sigurta të Tiranës. Kjo zonë ka akses me unazen e vogël dhe me unazen e madhe, afer me Bllokun, Parkun e Liqenit dhe ndodhet fare pranë institucioneve kryesore arsimore, shoqërore, tregtare, ngjitur me njërin nga akset hyrëse të Tiranës, Rrugen e “Elbasanit”.

Zyrë me qira, e mobiluar komplet dhe e përshtatshme për ambjent zyrtar, e gatshme per pune, me siperfaqe 80 m2, pozicionohet në katin e tretë. Ndodhet në një pallat cilësor, me administrim të mirë, ashensor si dhe me sistem sigurie.

Përbëhet nga dy ambjente zyrash: ambjent gatimi i veçante i mobiluar, ballkon i mbyllur, korridor dhe banjo. Ka të instaluar ajër të kondicionuar në çdo dhomë për ftohje dhe ngrohje dhe është i shtruar me parket. Në këtë ambjent janë bërë dhe rifinitura cilësore. 

Mundesi parkimi poshte godines.

Çmimi është bruto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
80m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.