RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE
ÇMIMI: 
250€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vendodhja e zyres me qira, është në një nga zonat më të mira dhe të sigurta të Tiranës. Kjo zonë ka akses me unazen e vogël dhe me unazen e madhe, afer me Bllokun, Parkun e Liqenit dhe ndodhet fare pranë institucioneve kryesore arsimore, shoqërore, tregtare, ngjitur me njërin nga akset hyrëse të Tiranës, Rrugen e “Elbasanit”.

Zyrë me qira, e përshtatshme për ambient zyrtar, e gatshme per pune, me siperfaqe 25 m2, pozicionohet në katin e dytë. Ndodhet në një godine cilësore, me administrim të mirë, ashensor si dhe me sistem sigurie.

Zyra me qira me sipëraqe 25 m2, ndodhet në një qendër biznesi dhe ka vetëm një ambient, me tualet të përbashkët. Ka punime cilësore.

Cmimi është bruto

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
250€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
25m 2
BANJO TOTAL: 
1
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.