RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT
550€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “GEORGE W.BUSH” PRANË PARLAMENTIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vendodhja e zyrës është në një nga zonat më elitare të Tiranes, afer me të gjitha institucionet kryesore shteterore, disa universitete dhe shkolla private dhe fare pranë me sheshin kryesor te Tiranes, Sheshin “Skenderbej”.

Ambienti ndodhet në një pallat cilësor, që bën pjese në një ndërtese me administrim të mirë, me dy ashensore si dhe sistem sigurie me kamera. Dy katet e para të nderteses shërbejnë si qender tregtare.

Zyra me qira, me sipërfaqe 110 m2 pozicionohet në katin e 4. Organizohet nga tre ambiente për zyra, dy banja dhe 1 ballkon i mbyllur. Rifiniturat janë shumë cilesore. Ka pamje shumë të bukur të qendrës së Tiranes, dhe me dritë natyrale gjatë gjithë ditës, pasi ka orientimin jug-lindje. Ka dhe një ambient gatimi te vogel si dhe ajer të kondicionuar në cdo dhomë.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
4
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.