RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES
ÇMIMI: 
350€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “HIM KOLLI”, PRANË QENDRES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Me një vendodhje shumë të mirë, afër akseve kryesore të Tiranës, rruga e “Kavajes”, rruga “Myslym Shyri”, 5 minuta larg rrugës së ambasadave dhe fare pranë qendrës jepet apartament me qira. Ndodhet afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe shërbime të tjera ndryshme, në një nga zonat më të mira të Tiranës.

Zona ofron lehtësi komunikimi me gjitha akset kryesore të qytetit dhe ka kërkesë te larte qiraje për banim.

Prona ndodhet në një pallat cilësor me administrim shumë të mire dhe me ashensor.

Zyre me qira me sipërfaqe 60 m2, kati i dytë dhe përbëhet nga 2 ambiente, korridor, banjo dhe ballkon. Ne te dyja ambientet ka ajer te kondicionuar. Ka dhe mundësi parkimi poshtë pallatit.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
350€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
60m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
8
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.