RRUGA "KAVAJES"
300€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA
>
Përshkrimi i pronës: 

QENDRA "CONDOR"

Zyre me qira , me siperfaqe 110 m2 netto (120 m2 bruto), ne katin e 7, me orientim jug, ofron tre ambjente per zyra, dy tualete, korridor, depo dhe nje ballkon te madh.  Ambjenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura te mira, dyer dhe dritare cilesore, grila etj. Zyra eshte e pamobiluar, ka vetem nje aneks gatimi te mobiluar.

Zyra gjendet ne nje vendodhje shume te mire, buze njeres nga akset kryesore te Tiranes, dhe afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Zona ofron supermarkete, bar/kafe, restorante, shkolla, kopeshte,klinika mjeksore, etj.

Pallati ku gjendet zyra eshte pallat i ri, ka ashensor, shkallë te bollshme, shesh lojrash per femijet dhe administrim shume te mire.

Detajet e Pronës
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
7
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.