RRUGA "QEMAL STAFA", PRANE SHKOLLES SE KUQE
600€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: RRUGA
>
Përshkrimi i pronës: 

Ambienti me qira ndodhet në një pallat cilesor, në një zonë të qetë, pranë Pazarit të Ri, “Shkolla e Kuqe” si dhe vetëm 500 m nga qendra e Tiranës. Vendodhja e ambientit ka akses shumë të lehtë me rrugën “Hoxha Tahsin” dhe rrugen “Bardhyl”. Ka pranë institucione arsimore, sociale, tregtare, kënde lojrash për fëmijë etj.

Ambienti me qira me sipërfaqe 130 m2 ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri dhe me hyrje të veçantë nga hyrjet e tjera të banoreve. Është Open Space me një tualet brenda. Dyqani ka një gjatësi prej 20 metra dhe me fasadë xhami mjaft e përshtatshme për të reklamuar në varësi të biznesit që do të zhvillohet në të.

I përshtatshëm për zyra, studio, sallon bukurie, klinikë mjekësore, dyqan etj.

Cmimi është bruto i diskutueshëm.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
130m 2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
2
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.