RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES
ÇMIMI: 
1 200€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “URANI PANO”, PRANE QENDRES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zyre për qira në një nga zonat më elitare dhe më qendrore të kryeqytetit, pas Hotel “Tirana International”. Ndodhet afër me të gjitha institucionet kryesore shtetërore, disa universitete, shkolla private dhe fare pranë me sheshin kryesor të kryeqytetit, Sheshin “Skenderbej”. Ka akses direkt me rrugen kyresore dhe unazen e vogël.

Zona ofron lehtësi komunikimi me gjitha akset kryesore të qytetit dhe ka shume lehtesira për zhvillim biznesi. 

Ndërtesa ku ndodhet zyra ofron 2 ashensor, sherbim sigurie (kamera sigurie dhe roje) 24/7, mirembajtje elitare, pasi ne te njejten godine ndodhen shumë kompani dhe institucione me emer ne vend.

Zyre me qira me sipërfaqe 250 m2 nga të cilat 150 m2 është sipërfaqe e brendshme + 100 m2 verandë, kati 3-te, me orientimin jug-veri. Organizohet nga 4 ambiente per zyra të cilat mund te ri-ndahen sipas dëshires, 2 tualete dhe 1 korridor. Është e pajisur me sistem qendror ngrohje/ftohje me chiller Daikin në cdo hapësirë.

Zona është mjaft e kërkuar për ambiente biznesi dhe zyra.

Cmimi përfshin dhe parkingun.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 200€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
VERANDË: 
100m 2
BANJO TOTAL: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.