TE “BRRYLI”
ÇMIMI: 
350€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: TE “BRRYLI” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Në një zonë mjaft të njohur sic është "Brryli", afër me Ministrine e Jashtme jepet zyre me qira. Me akses direkt në unazen e vogël, vetëm 10 minuta larg nga sheshi Skenderbej, ish Blloku dhe zonat më te njohura të kryeqytetit. Afër me disa prej institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë.

Zona ofron sherbime te ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante etj.

Zyre me qira me sipërfaqe neto 75 m2, gjendet në katin e 3-të të një pallati ekzistues, buze rruges kryesore. Organizohet nga 3 ambiente, tualeti dhe ballkoni.

Cmimi eshte neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
350€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
75m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
3
PAMJA: 
Shume e mirë
KATI: 
3
PRONA: 
Ekzistuese
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.