ZONA E BLLOKUT
550€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “BRIGADA VIII”

Zona ku ndodhet pallati eshte ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, afer me institucionet kryesore shteterore, disa ambasada dhe me bulevardin kryesor.

Zyre me qira , e mobiluar komplet per zyra, e gatshme per pune, me siperfaqe 65 m2, ne katin e trete. Ndodhet ne nje pallat cilesor, me administrim te mire, ashensor si dhe me sistem sigurie. Perbehet nga dy ambjente, ambjent gatimi i vecante i mobiluar, korridor dhe banjo. Ka te instaluar ajer te kondicionuar ne cdo dhome per ftohje dhe ngrohje dhe eshte i shtruar me parket.  Ne kete ambjente jane bere dhe rifinitura cilesore. 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
65m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
ASHENSOR: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.