ZONA E BLLOKUT
430€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “PJETER BOGDANI”

Zona ku ndodhet pallati eshte ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, afer me institucionet kryesore shteterore, disa ambasada dhe me bulevardin kryesor.

Zyre me qira ,   me siperfaqe 80 m2, ne katin e trete, me pamje nga rruga kryesore. Ndodhet ne nje pallat cilesor, me administrim te mire, ashensor si dhe me sistem sigurie. Perbehet nga tre ambjente, korridor dhe banjo. Ka te instaluar ajer te kondicionuar ne cdo dhome per ftohje dhe ngrohje. Ne kete ambjente jane bere dhe rifinitura cilesore. 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
80m 2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.