ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER
1 700€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, SKY TOWER Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ambient për zyra me qira, i cili ka një vendodhje strategjike, te ish-blloku, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rëndësishme si dhe fare pranë qendrës së kryeqytetit. Ndodhet afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, një ndër zonat e preferuara të Tiranës.

Objekti ku ndodhet zyra ofron cilësi të lartë ndërtimi, rifinitura bashkëkohore, pamje shumë të mirë, dritë natyrale, termoizolim, siguri 24 orë, ashensorë, mirëmbajtje, sherbime të ndryshme etj.

Ambienti me qira me sipërfaqe 150 m2, pozicionohet në katin e pestë. Organizohet nga 3 ambiente zyrash, ambient kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon. Është me punime shumë të mira, i shtruar me parket, i pajisur me ajer të kondicionuar. I përshtatshëm për zyra, call center, klinikë, qender estetike etj.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.