AFER MINISTRISE SE DREJTESISE
ÇMIMI: 
105 000€
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AFER MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AFER MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AFER MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AFER MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AFER MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AFER MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

NE RRUGEN "FORTUZI"

Në një zonë mjaft të njohur prane Bulevardi "Zogu I", afër me Ministrine e Drejtesise, shume afer qendres se Tiranes, shitet apartament i përshtatur për zyrë. Me akses ne rrugen kryesore, jo shume larg nga sheshi Skenderbej, shume afer me zonat më të njohura të kryeqytetit, unazen e vogel etj. Afër me disa prej institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare dhe institucioneve te drejtesise.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti i pershtatshem per zyrë, në shitje me sipërfaqe neto 60 m2, gjendet në katin e pare. Organizohet nga 2 ambiente dhe tualeti.

Prona është e përshtatshme për zyra, klinike dentare, laborator etj.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
105 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
60m 2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
1
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.