AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, MARIKAJ
1 500 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, MARIKAJ TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, MARIKAJ TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, MARIKAJ TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, MARIKAJ Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, MARIKAJ TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, MARIKAJ TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, MARIKAJ TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, MARIKAJ Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Godinë biznesi shumë cilësore në shitje ndodhet buzë autostradës Tiranë – Durrës, Marikaj. Vendodhja e pronës është ndër zonat më të zhvilluara industriale, me kërkesë të lartë për ambiente biznesi për blerje dhe për qira.

Prona është e rrethuar dhe e siguruar nga të gjitha anët dhe ka punime shumë cilësore. Ofron oborr të gjithin të gjelbëruar me pemë, lule dhe tapet bari, sistem me kamera, me audio citofoni, me gjenerator i 2018 (45 kvv), sistem uji të pijshëm shumë cilësor, sistem super cilësor qendror ftohje-ngrohje, 2 ashensor njeri prej te cileve eshte industrial, dyer dhe dritare shumë të mira etj.

Godinë 3 kate + bodrum në shitje me sipërfaqe totale ndërtimi 2000 m2 dhe 1523 m2 tokë. Godina organizohet në tre kate + bodrumi me sip. 448 m2, kati përdhe ka sipërfaqen 541 m2, kati i parë me sipërfaqe 461 m2 dhe kati i dytë me sipërfaqe 468 m2. Me një vendodhje strategjike dhe gati për ushtrim biznesi.

Me dokumenta të rregullta pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
2 000m 2
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
1 523m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.