BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE
750 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ambient biznesi tregtar/zyra, ndodhet në një objekt që ofron vetëm zyra, në qendër të Tiranës, ne bulevardin kryesor, me një vendodhje strategjike, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Ambienti është i vendosur në një qendër ekskluzive biznesi, ku ndodhen selitë e disa prej bankave më të njohura, firmave tregtare dhe firmave ligjore. Ka sistem sigurie me kamera 24-orëshe, roje private, portier, gjenerator, ashensor dhe administrim shumë të mirë.

Ambient biznesi tregtar/zyra në shitje me siperfaqe neto 246 m2 + 55 m2 verandë me nje tualet, pozicionohet në katin 3-të me ashensor të dedikuar.

Ofron cilësi të lartë ndërtimi, fasadë xhami e cila lejon ndriçimin e saj natyral gjatë gjithë ditës, mundësi reklamimi, sistem ngrohje-ftohje individual dhe një pamje shumë të bukur nga bulevardi. Është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.

Me çertifikate pronesie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJE NETO: 
246m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
268m 2
VERANDË: 
55.00m 2
BANJO TOTAL: 
1
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2004
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.