BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT” KULLAT BINJAKE
385 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE BULEVARD, TE KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE BULEVARD, TE KULLAT BINJAKE Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE BULEVARD, TE KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE BULEVARD, TE KULLAT BINJAKE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zyra ndodhet ne nje objekt qe ofron vetem zyra, i cili ndodhet në qendër të Tiranës, në një vendodhje strategjike, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara të Tiranës për zyra.

Zyra ne shitje ndodhet tek Kullat Binjake te cilat kane përfunduar ne 2004 ofron cilesi te larte ndertimi, fasada xhami, ashensore, recepsion, siguri dhe mirembajtje 24 ore, sherbime, mundesi parkimi, etj.

Zyrë në shitje me siperfaqe neto 104 m2 (siperfaqe ndertimi 114 m2) me dy tualete e cila ndodhet ne katin e 12, ofron nje vendodhje elitare per zyra dhe nje pamje shume te bukur te Tiranes. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJE NETO: 
104m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
114m 2
KATI: 
12
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2004
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.