BULEVARDI “ZHAN D’ARK”, PRANË BRRYLIT
155 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZHAN D’ARK”, PRANË BRRYLIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZHAN D’ARK”, PRANË BRRYLIT Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZHAN D’ARK”, PRANË BRRYLIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZHAN D’ARK”, PRANË BRRYLIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një zonë mjaft të njohur sic është "Brryli", afër me Ministrine e Jashtme shitet apartament i përshtatshëm për zyrë.  Me akses direkt në unazen e vogël, vetëm 10 minuta larg nga sheshi Skenderbej, ish Blloku dhe zonat më te njohura të kryeqytetit. Afër me disa prej institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë.

Zona ofron sherbime te ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante etj.

Apartamenti / zyrë në shitje me sipërfaqe neto 78.84 gjendet në katin e dytë mbi dyqane, me orientimin jug-lindje-perëndim. Organizohet nga nje ambient open space dhe nje tualet.

Prona ka hyrje direkt nga rruga dhe është e përshtatshme për zyra, klinike dentare, laborator etj.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
79m 2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
6
PRONA: 
Ekzistuese
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
ASHENSOR: 
Jo
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.