NË RRUGEN E "DIBRES" PRANË MEDRESESE
790 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE MEDRESESE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ambient biznesi për shitje, ndodhet në një zonë shumë të mirë, pranë shumë  institucioneve shtetërore, fetare, arsimore e shoqërore. Në një zone tregtare dhe buze njëres nga rruget kryesore të kryeqytetit.

Në kete ambient janë bëre rifinitura cilësore ekstra, izolim akustik dhe termik. Ofron ashensor, dritaret janë me dopio xham, ka pamje  shumë të bukur buze rruges kryesore me mundësi reklamimi. Orientimi nga jugu-lindja dhe veriu, kjo jep mundësinë që ambienti të ketë shumë drite natyrale. Ambienti është i rrethuar me shume gjelberim e peme nga të gjitha anet.

Ambient për shitje, me siperfaqe 400 m2 neto, në katin e parë mbi dyqane i përshtatshëm për zyra, klinike, call center dhe biznese të tjera. Organizohet nga 9 ambiente të ndara me mure gipsi të cilat dhe mund të levizen, dy ballkone dhe tre banja. Ambienti është i pamobiluar. Ofron mundësi parkimi.

Me certifikatë pronësie.

Bashkë me ambientin shitet dhe një parkim 15.000 Euro.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
400m 2
BANJO TOTAL: 
3
KATI: 
1
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.