NE RRUGEN "FORTUZI", AFER MINISTRISE SE DREJTESISE
ÇMIMI: 
160 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN
<
Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: NE RRUGEN
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një zonë mjaft të njohur sic është Bulevardi "Zogu I", afër me Ministrine e Drejtesise, shume afer qendres se Tiranes, shitet apartament i përshtatur për zyrë. Me akses rrugen kryesore, vetëm 5 minuta larg nga sheshi Skenderbej, shume afer me zonat më të njohura të kryeqytetit. Afër me disa prej institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare dhe institucioneve te drejtesise.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti i pershtatur dhe i rregulluar per zyrë në shitje me sipërfaqe neto 137, gjendet në katin perdhe, me orientimin jug-lindje-perëndim. Organizohet nga pese ambiente për zyra, një ambient gatimi, korridor, nje tualet dhe oborr të jashtem të gjelberuar. Ambienti është i rregulluar dhe i rinovuar komplet, ka sistem ndricimi, tavane të varura, ajer te kondicionuar dhe dyer xhami.

Prona ka hyrje te vecante dhe është e përshtatshme për zyra, klinike dentare, laborator etj.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
160 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
137m 2
BANJO TOTAL: 
1
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.