NE ZONEN E BLLOKUT, RRUGA “SAMI FRASHERI”
ÇMIMI: 
187 000€
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT, RRUGA “SAMI FRASHERI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT, RRUGA “SAMI FRASHERI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT, RRUGA “SAMI FRASHERI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT, RRUGA “SAMI FRASHERI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT, RRUGA “SAMI FRASHERI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT, RRUGA “SAMI FRASHERI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT, RRUGA “SAMI FRASHERI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT, RRUGA “SAMI FRASHERI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT, RRUGA “SAMI FRASHERI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: NE ZONEN E BLLOKUT, RRUGA “SAMI FRASHERI” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Shitet ambient per zyre, e cila ndodhet në zonen e Bllokut, afer me qendren e Tiranës, në një vendodhje strategjike, afër institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për zyra. Pranë disa akseve kryesore rrugore si rr. Myslym Shyri, Sheshi “Skenderbej”, Bulevardi “Deshmoret e Kombit” etj.

Zyra ne shitje ndodhet në një godinë buzë rrugës kryesore e cila ofron punime cilësore, qetesi dhe dy apartamente ne cdo kat. Ka vendodhje elitare për zyra.

Zyrë në shitje me siperfaqe neto 116 m2, kati i pare mbi dyqane. Organziohet nga 1 ambient open space, dy dhoma te vecanta, korridor, dy tualete dhe ballkon.

Me certifikate pronesie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
187 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
116m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
KATI: 
1
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.