PRANE SHKOLLES SE "KUQE", RRUGA "RIZA CEROVA"
200 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE 'SHKOLLES SE KUQE' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE 'SHKOLLES SE KUQE' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE 'SHKOLLES SE KUQE' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE 'SHKOLLES SE KUQE' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE 'SHKOLLES SE KUQE' Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE 'SHKOLLES SE KUQE' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE 'SHKOLLES SE KUQE' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE 'SHKOLLES SE KUQE' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE 'SHKOLLES SE KUQE' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE 'SHKOLLES SE KUQE' Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ka një rrjet të mirëfillte tregtar, shoqëror e shkollor. Është fare pranë qendres dhe zonës me vlerë të shtuar Pazarit te ri. Vetem 5 min në këmbë dhe arrin aty.

Ambienti për shitje gjendet në një nga zonat e preferuara, me dendësi të vogël banimi, e qetë por e kërkuar për ushtrim biznesi.

Ambient për shitje me sipërfaqe 210 m2, pozicionohet në katin përdhe. Është open space me dy tualete. I përshtatshëm për dyqan, magazine ose aktivitete te ndryshme. Ambienti është komplet i ri.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
210m 2
BANJO TOTAL: 
2
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Veri
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.