RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR
650 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ambient biznesi/njesi për shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, i cili ka një vendodhje strategjike, te ish-Blloku, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rendësishme, 5 minuta nga qendra e Tiranes, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë, një nga zonat më të kerkuara të Tiranës.

Ambienti ndodhet në një godinë të re, me rifinitura të rregullta të mira dhe në zonë e cila ka kërkesë të lartë për ushtrim aktiviteti biznesi.

Ambient biznesi për shitje me sipërfaqe të  bollshme prej 215 m2, pozicionohet në katin përdhe me orientimin veri, dhe është me dy hyrje. Organizohet nga një ambient i madh open space dhe dy tualete.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
215m 2
BANJO TOTAL: 
2
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Veri
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2000
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.