RRUGA "ABDYL FRASHERI", TEK LIBRI UNIVERSITAR
380 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA
<
Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA
>
Përshkrimi i pronës: 

Vendodhje strategjike tek ish-bllok, ne qender te Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zona me te preferuara te Tiranes.

Zyre ne shitje dupleks ne katin perdhe dhe katin e pare me siperfaqe 224 m2 e cila ne katin perdhe ofron 2 ambiente pune, nje ambient pritje dhe 2 tualete kurse ne katin e pare ofron 3 ambiente pune, nje ambient pritje, 2 tualete dhe depo. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
224m 2
BANJO TOTAL: 
4
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.