RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE QENDRES
ÇMIMI: 
180 000€
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE QENDRES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE QENDRES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE QENDRES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE QENDRES Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Shitet zyre, e cila ndodhet në qendër të Tiranës, në një vendodhje strategjike, afër institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për zyra. Pranë disa akseve kryesore rrugore si Rr. Myslym Shyri, Rr. e Durresit, Sheshi “Skenderbej”, Bulevardi “Deshmoret e Kombit” etj.

Zyra ne shitje ndodhet në një godinë buzë rrugës kryesore. Ofron punime cilësore, me fasadë xhami nga rruga kryesore e cila të krijon mundësinë e reklamimit të biznesit.

Zyrë në shitje me siperfaqe neto 75.5 m2, kati i dytë nga toka. Organziohet nga 1 ambient open space, një aneks i vogël, tualeti dhe ballkoni. Ka vendodhje elitare për zyra dhe pamje të bukur të zonës.

Me certifikate pronesie.

Mundësi e mirë investimi, pasi është e dhënë me qira 600 euro/muaji me kontratë 2 vjecare.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
180 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
76m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
PAMJA: 
Shume e mirë
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
2
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.