RRUGA "IBRAHIM RUGOVA", TE ISH-BLLOKU
35 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA
<
Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA Zyra & Ambjente Biznesi Në Shitje - Adresa: RRUGA
>
Përshkrimi i pronës: 

Shitet aktiviteti i nje klinike dentare ne zemer te Tiranes, e pozicionuar ne zonen qendrore te Bllokut, zona me ekskluzive e Tiranes.

Klinika dentare eshte me siperfaqe 135 m2 dhe eshte e organizuar ne :

-2 salla operacioni

-nje salle pritje

-nje recepsion

-nje salle sterilizimi

-nje studio private e pershtatshme edhe per salle operacioni

-nje dhome zhveshje

-nje depo

-dy banjo

Klinika eshte e pajisur me aparatura te reja dhe te plota duke perfshire te gjithe motorin dentar dhe me ngrohje-ftohje me ajer te kondicionuar.

Ne cmim pershihet dhe nje faqe e re interneti e hapur posacerisht per kliniken.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
135m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.