RRUGA “KAVAJES”, 100 M NGA SHESHI SKENDERBEJ
860 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: RRUGA “KAVAJES”, 100 M NGA SHESHI SKENDERBEJ TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: RRUGA “KAVAJES”, 100 M NGA SHESHI SKENDERBEJ TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: RRUGA “KAVAJES”, 100 M NGA SHESHI SKENDERBEJ TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: RRUGA “KAVAJES”, 100 M NGA SHESHI SKENDERBEJ Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: RRUGA “KAVAJES”, 100 M NGA SHESHI SKENDERBEJ TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: RRUGA “KAVAJES”, 100 M NGA SHESHI SKENDERBEJ TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: RRUGA “KAVAJES”, 100 M NGA SHESHI SKENDERBEJ TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: RRUGA “KAVAJES”, 100 M NGA SHESHI SKENDERBEJ Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 
Pallati i ri ndodhet në qendër të Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.
 

Zyra ne shitje ndodhet në një pallat të ri që ka përfunduar ne 2016 i cili ofron cilesi te larte ndertimi, fasadë të ventiluar, ashensor, siguri dhe mirembajtje 24 ore, parkim, shërbime, recepsion etj.

Zyrë në shitje me siperfaqe neto 330 m2 (389 m2 bruto) ne katin e 2, e cila mund të përshtatet sipas kërkesave të klientëve.

Me certifikate pronesie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJE NETO: 
330m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
389m 2
KATI: 
2
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2016
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.