NE RRUGEN E “DIBRES”, PERBALLE SPITALIT
ÇMIMI: 
7 200€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Ambient biznesi me qira, në një nga zonat më të mira të kryeqytetit, vendodhje shume e preferuar dhe me akses në dy nga akset  kryesore të Tiranes, Unazes se Vogel dhe Rruges se “Dibres”. Shumë afer me disa institucione shtetrore, shendetsor dhe arsimore, perballe me qendren me te madhe shendetsore ne vend, Spitalit “Nene Tereza”.

Pallati ku ndodhet ambienti eshte i sapoperfunduar, ofron punime shumë cilësore, katet e para sherbejnë si dyqane dhe kati +1 vetem për zyra dhe biznese të ndryshme. Në këtë ndërtesë do të gjeni një ambient të sigurtë dhe të survejuar me kamera 24 ore dhe punime tepër cilesore.

Ambienti me qira me sipërfaqe 613 m2 bruto, (530 m2 neto), i cili ndodhet në katin +1, me fasade nga rruga kryesore dhe me mundesi reklamimi. Ambienti ka dy hyrje, njeren te dedikuar, eshte i pandare dhe mund te ndahet sipas deshires.

Mundesi parkimi ne katet nentoke.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
7 200€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
613m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
KATI: 
1
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.