“LAKE VIEW” RESIDENCES, NE RRUGEN “KRISTO LUARASI”
ÇMIMI: 
401 800€
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “LAKE VIEW” RESIDENCES, NE RRUGEN “KRISTO LUARASI” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “LAKE VIEW” RESIDENCES, NE RRUGEN “KRISTO LUARASI” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “LAKE VIEW” RESIDENCES, NE RRUGEN “KRISTO LUARASI” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “LAKE VIEW” RESIDENCES, NE RRUGEN “KRISTO LUARASI” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “LAKE VIEW” RESIDENCES, NE RRUGEN “KRISTO LUARASI” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “LAKE VIEW” RESIDENCES, NE RRUGEN “KRISTO LUARASI” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “LAKE VIEW” RESIDENCES, NE RRUGEN “KRISTO LUARASI” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “LAKE VIEW” RESIDENCES, NE RRUGEN “KRISTO LUARASI” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 3+1 në shitje me pamje te bukur nga Liqeni. Ndodhet te “Lake View” një nga rezidencat e banimit më të reja të vendosur strategjikisht në rrugen “Kristo Luarasi” dhe rrugën e “Kosovarëve”, duke ofruar kështu pamje nga liqeni Tiranës, Unaza e re dhe kompleksi i pishinave. Ka akses të menjëhershëm tek Parku i Madh i Liqenit, unazen e madhe dhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit. Projekti spikat me vendodhjen e tij unike gjë e cila të jep mundësinë të jetosh jashtë qytetit por dhe pranë tij njëkohësisht.

“Lake View” Residences është e konceptuar me nderthurjen e jetesës pranë qytetit dhe fare pranë gjelbërimit dhe natyrës duke ju garantuar dritë natyrale gjatë gjithë kohës dhe pamje mbi Parkun e Liqenit dhe zonës përreth.

“Lake View” Residences do të ofrojnë punime shumë cilësore, projektet e te cilave gërshetohen në mënyrë të përkryer me peisazhin përreth. Në saj të arkitekturës së saj, mundëson krijimin e tarracave të gjelbërta të cilat shërbejnë si hapësira rekreative dhe relaksuese për banorët dhe vizitorët. Ofron dizajn unik dhe efikas të energjisë, izolim akustik, gjenerator i fuqisë rezervë, materiale me cilësi të lartë ndertimi, ashensor rezistente ndaj zjarrit, strukturë rezistente ndaj termeteve, termoizolim të avancuar, dalje emergjente, sistem kundra zjarrit dhe siguri 24 orë.

Apartament i ri në shitje 3+1 me siperfaqe neto 136.60 m2 (160.72 m2 bruto), pozicionohet në katin e 12, me orientimin lindje-jug dhe pamje te bukur. Organizohet nga dhome ndenje + kuzhinë + ngrenie, dhome matrimoniale + garderobe + tualet, 2 dhoma gjumi, depo lavenderi, tualet dite dhe veranda.

Mundësi blerje parkingu me cmimin 30,000 Euro.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
401 800€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
137m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
161m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
12
KATET E PRONES: 
17
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2023
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.