“AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI”
ÇMIMI: 
152 000€
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

“Akses Tirana”, një nga projektet e reja me hapësirë multifunksionale në hyrje të Tiranës. Pozicionohet strategjikisht përgjatë aksit kryesore të lëvizjes Tiranë-Durres, gjë që bën të mundur lidhjen direkt me qendren e kryeqytetit dhe me zonat e qytetet jashtë saj. Pozicion shumë i favorshem për akses të lehtë në gjitha drejtimet dhe kontaktin e parë nga vizitorët apo kalimtarët. Ndodhet 3 km nga qendra, 2 km nga Zogu i zi, 500 m larg nënkalimit të Laprakes, 500 m larg mbikalimit të Casa Italia dhe vetem 14 km nga Aeroporti “Nene Tereza”.

Pozicioni i “Akses” Tirana favorizon komunitetin e saj me akses të drejtëpërdrejtë ndaj sherbimeve të tilla si: shkolla, universitete, qendra spitalore, qendra tregtare, transport urban dhe të gjitha këto me një rreze prej 1 km. Brenda kësaj rrezeje në afërsi me kompleksin ndodhen 5 objekte arsimore si: shkolla 9 vjecare, te mesme, kolegje dhe universitete si dhe objekte nder me te njohura te sherbimit shëndetësor si: Spitali Hygeia, Ushtaraku (Spitali Universitar i Traumes) dhe qendra te tjera shëndetësore.

“Akses Tirana” ofron akses të drejtëpërdrejtë dhe vizibilitet maksimal në rrugë kryesore, 15 minuta nga qendra e kryeqytetit, punime shumë cilësore, fasade e ventiluar nga teknologjia më e fundit, zona rekreative, hapesira të gjelberta, facilitete dhe sherbime te garantuara brenda kompleksit, siguri e larte dhe komoditet, administrim dhe mirembajtje, parkim te garantuar.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 104.68 m2 (117.16 m2 bruto) kati 8-te me orientimin veri-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, dhomë matrimoniale + tualet + ballkon, dhomë gjumi, tualet dite dhe ballkoni.

Shitet dhe nje parkim ne katin -2 me cmimin 17,000 Euro

Cmimi i apartamentit 152,000 Euro + parkim = 169,000 Euro

Parashikohet të mbarojë brenda 2024

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
152 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
105m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
117m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
8
KATET E PRONES: 
9
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2024
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.